CONE BEAM cursus B

Cursus B       :   Opbouw cursus Cone Beam CT,

Datum           :   27 Juni 2011

Deelnemers   :  Tandartsen en specialisten die cursus A hebben gevolgd.

Cursusleider: dr. K.H.Breuning.
Docenten: dr. A.G.Becking, prof dr. S.J.Bergé, drs M. de Koning, prof.dr. G.Meijer, MKA specialisten.dr. K.H.Breuning, orthodontist, drs T. J.J. Maal, medical imaging 3D--FRIG.                                                                                                     

Contact: telefoon: 024-3619408 (PAOT-bureau) of  024-36172049 (Dr. K.H. Breuning).
Datum: maandag 25-10-2010 van 9.00 – 17.00 uur.

Cursus  B is Q-keur geaccrediteerd en erkend door de beroepsverenigingen van tandartsen en specialisten (VvO en NVMKA: 4 accreditatie punten voor elke cursus)

Doelgroep: degene die cursus A heeft gevolgd.
Aantal: cursus B maximaal 24 deelnemers.

In de ochtend leren de deelnemers CBCT beelden te gebruiken voor dento-alveolaire chirurgie en implantologie.  In de middag leren de cursisten een CBCT te gebruiken voor het toepassen tijdens orthodontische behandelingen en wordt het gebruik van CBCT opnames voor het plannen van gecombineerde orthodontisch-chirurgische behandelingen getoond. Tijdens de cursus is voor elke deelnemer een computer beschikbaar met de gedemonstreerde programma’s. De docenten ondersteunen de cursisten tijdens het oefenen in het gebruik van deze programma’s om CBCT beelden effectief te kunnen gebruiken.


Programma

8.30 - 9.00
9.00 -10.00
10.00 - 10.15  
10.15 - 12:00
12.00-  13.30  
13.30 - 14.15  
14.15-  15.00  

15.00-  15.30  
15.30-  16.30  
16.30-  17.00 
     

 

 

Ontvangst, koffie en registratie, introductie: K.H.Breuning

Dento-alveolaire chirurgie en CBCT beelden. Docenten: Stefaan Bergé,  Eddy Becking. Pauze

Implantologie en CBCT beelden. Docenten: Stefaan Bergé, Gert Meijer.

Lunch  

Orthodontie en  CBCT beelden.  Docent: Hero Breuning                   

Chirurgische planning voor gecombineerde orthodontisch-chirurgische patiënten deel 1. Docenten: Martien de Koning, Eddy Becking, Thomas Maal.         

Pauze

Chirurgische planning voor gecombineerde orthodontisch-chirurgische patiënten  deel 2.  Docenten: Martien de Koning, Eddy Becking, Thomas Maal.      

Nabespreking en beantwoording van vragen.